Decay Kingdom

An abandoned amusement park in Japan. We visited it during our trip in March 2018. Located in north Japan. During our visit was over 1m of snow. Was definitely worth to visit. One of the best places during our Japan trip.
 
A short story about entering there in polish:

Dla tego miejsca zmieniliśmy połowę naszego planu wyjazdu do Japonii, musieliśmy tam pojechać.
Gdy popołudniem dojechaliśmy na miejsce okazało się, że 2km będą niemożliwe do pokonania, zapadałem się po pas w zaspach śniegu. Wróciliśmy wczesnym rankiem kiedy temperatura spadła poniżej 0. Warstwa lodu pozwalała sprawnie pokonać połowę trasy do lasu. Niestety tam powtórzyła się sytuacja z dnia poprzedniego, wpadaliśmy po kolana w zaspy. Na czworakach, podpierając się statywami dotarliśmy do mostu prowadzącego do hotelu. Od razu zobaczyliśmy drabinę prowadzącą do okna na pierwszym piętrze. Natalia wspięła się bez problemu, ja wpadłem po kolano w lodowatą wodę. Drabina stała zalana wodą na schodach prowadzących do piwnicy. Trudno, wchodzę po drabinie, wylewam wodę z buta i ruszam zwiedzać to królestwo rozkładu.
Zdecydowanie było warto. Miejsce warte nerwów, zapadania się w śniegu po pas. Cudowny rozkład, mech, zapach zgnilizny tak silny, że trzeba było chodzić w maskach.
 


 
abandoned japan